Wernisaż obrazków niepokojących otworzył wystawę!
Nadszedł czas by zrobić to na żywo, analogowo,
nie-instagramowo i nie-facebookowo.
Wernisaż odbył się 21 stycznia o 19:00 w pubie Sztukateria – pod Hotelem Willa – w Grudziądzu.
Pokazałem prace, które są w internecie i takie “wygrzebane”, do których trudniej dojść w cyfrowym świecie. Rysunkiem staram się przekazać treść, wniosek, morał, emocje, fascynuje mnie możliwość rozmowy z odbiorcą za pomocą ilustracji i pasków komiksowych – to głównie zobaczycie. Starałem się, by nie wszystko było niepokojące, myślę, że jednak wygrał dobry humor !



