Spichrzowy Stragan

Grudziądzki Stragan Spichrzowy

Inspirujące pamiątki z Grudziądza – jak je zdobyć? Dostępne na ulicy Spichrzowej 44.
Zabierz ze sobą wspomnienia! Piątki z Grudziądza to prawdopodobnie… te najfajniejsze! Dlaczego? Są praktyczne i motywują nas do działania i podróżowania!

Plecakoworek

Turystyka to dobra energia, ruch, poznawanie świata, endorfiny. Jest potrzebna dla organizmu, umysłu i ciała! W co warto pakować swoją podróż? To plecakoworki dla tych, którzy w podróży zawsze mają w zanadrzu torbę na małe zakupy, dodatkowe pamiątki, kanapki, kurtkę, butelkę, czapkę… i co tylko potrzebne jest w podróży!


Notes A5 i A6

Z podróżowaniem wiążą się… przygody, piękne widoki, nowe znajomości, nieprzespane noce, odciski na stopach, i … pamiątki. Lubicie wracać myślami do podróżniczych wspomnień?

Twoja pamiątka nie tylko przypomni fajne miejsce i miłe chwile, ona zabierze Cię w kolejne! Wejdź na rower, zabierz notes, zapisz przemyślenia, a może narysujesz je?

Taka mała papierowa odskocznia od cyfrowego świata a zostaje czasem dłużej niż niejedne notatki na telefonie.


Sakiewki

Sakiewki, które mogą schować w sobie to co chcesz uporządkować lub wziąć ze sobą! Bardzo wygodnie zabierzesz np. kredki, ołówki, pisaki – mieści się wszystko.

Sakiewka to jeden wzór z awersem i rewersem z dwoma tekstami i różnymi spichlerzykami (rowerzysta i podróżnik)ZakładkiKolorowanki Spichrzowe


Karty 100 x 150 mm kolekcja “Grudziądz lubi aktywnie”


Raz do roku pojedź w miejsce którego jeszcze nie znasz!
Prawdziwym przyjacielem jest ten, dzięki któremu staję się lepszy!
Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podróży.
Jedynym miejscem gdzie sukces występuje przed wysiłkiem jest słownik.

Karty 100 x 150 mm i 150 x 150 mm kolekcja “Grudziądzkie ulice”